Sponsoren

 

Als jullie dit lezen hebben we onze eerste wedstrijd van dit winterseizoen alweer achter de rug. We hadden een mooie deelname met zelfs een wachtlijst. Altijd jammer dat je deelnemers teleur moet stellen en dat de startlijst vol is, daarom “deelnemers geef je op tijd op want vol is vol”!

 

We kwamen nieuwe namen tegen, maar ook deelnemers met nieuwe aanspanningen. Dit betekent dat de mensport nog altijd in een gewilde sport is.  De mensport is een samenspel van goed materiaal, goede gezonde paarden en of pony’s, goede samenwerking tussen menner en chrooms. Dit alles maakt de sport een sociaal gebeuren vanaf de vroege ochtend tot laat in de middag.

 

De dressuurgroep van de ochtend startte om 9.00 uur met de eerste proeven. Om 12.00 uur werd de vaardigheid gereden. De parcours bouwer heeft een mooi parcours gebouwd die voor ieder goed te te doen was en ook te onthouden was. Na de vaardigheid rond 14.30 uur werd er gestart voor de tweede groep dressuur deelnemers. De laatste start was om 17.00 uur.

 

Tussendoor werd in de kantine de uitslagen bekend gemaakt, zodat de rijders die de ochtend hebben gereden huiswaarts konden gaan.

 

De uitslagen zijn te vinden op de Mijn KNHS site onder Uitslagen.

 

 

 

De volgende link kopiëren en openen brengt je bij de uitslagen; https://www.mijnknhs.nl/Game/W044477?returnUrl=%2FResults%2FSearchShowResults%2FIndex

 

Via deze link zijn foto's te zien: 

https://photos.app.goo.gl/ySYUbHZHRSGZ35Fr8

 

 

 

De uitslagen zijn:

 

Dressuur

 

 

 

B/1sp-pa en B/1sp-pa en B/1sp-po en B/1sp-po, proef 54/55 (6 combinaties)

 

 

 

Rang

Ruiter

Paard/Pony

Cat.

hin/spr

P.nr.

Vereniging

ptn.

1

Lieke Van Amerongen (Sel)

Kaya

1-po

 

54

Koets'n Keerl's, MV. De

199

2

Emma Roelofsen

Walter

1-pa

 

55

Kromme Zweppe, MV. De

194

 

 

 

 

 

 

 

 

3

Lieke Van Amerongen (Sel)

Kaya

1-po

 

55

Koets'n Keerl's, MV. De

190

4

Saskia Koldenhof (Sel)

Veldzicht Christy

1-po

 

54

Apeldoornsch Gerij (KV), MV. Het

188

5

Sandra Koldenhof- licht (Sel)

Holly

1-po

 

54

Apeldoornsch Gerij (KV), MV. Het

186

6

Sandra Koldenhof- licht (Sel)

Holly

1-po

 

55

Apeldoornsch Gerij (KV), MV. Het

173

 

 

 

Rang

Ruiter

Paard/Pony

Cat.

hin/spr

P.nr.

Vereniging

ptn.

1

Jan Boer (Sel)

templedruid Smirnoff, shorebrooks hot ‘n spicey

2-po

 

60

Kromme Zweppe, MV. De

224

2

Jan Boer (Sel)

templedruid Smirnoff, shorebrooks hot ‘n spicey

2-po

 

61

Kromme Zweppe, MV. De

219

 

 

 

 

 

 

 

 

3

Jan Boer (Sel)

Shorebrooks Hot Tropic, Shorebrooks Hole in One

2-po

 

60

Kromme Zweppe, MV. De

215

4

Jan Boer (Sel)

Shorebrooks Hot Tropic, Shorebrooks Hole in One

2-po

 

61

Kromme Zweppe, MV. De

213

5

Monique van Lent - Goris (Sel)

Bea, Gentle

t-po

 

55

Kroonmenners, MV. De

169

6

Monique van Lent - Goris (Sel)

Bea, Gentle

t-po

 

54

Kroonmenners, MV. De

162

Rang

Ruiter

Paard/Pony

Cat.

hin/spr

P.nr.

Vereniging

ptn.

1

Desiree Van Lambalgen - Hierden (Sel)

Nightjoetsjni's Grevenrit

1-po

 

56

Eschruiters, MV. De

211

2

Saskia Koldenhof (Sel)

Alexia

1-po

 

57

Apeldoornsch Gerij (KV), MV. Het

193

 

 

 

 

 

 

 

 

3

Saskia Koldenhof (Sel)

Alexia

1-po

 

56

Apeldoornsch Gerij (KV), MV. Het

181

4

Lida Van Voorthuizen

Soraya

1-po

 

57

Apeldoornsch Gerij (KV), MV. Het

170

5

Lida Van Voorthuizen

Soraya

1-po

 

56

Apeldoornsch Gerij (KV), MV. Het

164

 

 

 

 

 

L/1sp-pa en L/1sp-pa en M/1sp-pa en M/1sp-pa en Z/1sp-pa en Z/1sp-pa en ZZ/1sp-pa en ZZ/1sp-pa, proef 57/56/67/66 (4 combinaties)

 

 

 

Rang

Ruiter

Paard/Pony

Cat.

hin/spr

P.nr.

Vereniging

ptn.

1

Laurens Pouwels

Frido

1-pa

 

57

Koets'n Keerl's, MV. De

220

 

 

 

 

 

 

 

 

2

Laurens Pouwels

Frido

1-pa

 

56

Koets'n Keerl's, MV. De

218

3

Annemarie Evers (Sel)

Dif

1-pa

 

67

Koets'n Keerl's, MV. De

216

4

Annemarie Evers (Sel)

Dif

1-pa

 

66

Koets'n Keerl's, MV. De

209

 

 

 

 

 

M/1sp-po en M/1sp-po en Z/1sp-po en Z/1sp-po en ZZ/1sp-po en ZZ/1sp-po, proef 59/58/63/62 (8 combinaties)

 

 

 

Rang

Ruiter

Paard/Pony

Cat.

hin/spr

P.nr.

Vereniging

ptn.

1

Ank Wickel

Rondo's Bright

1-po

 

59

Apeldoornsch Gerij (KV), MV. Het

214

2

Marije Willemsen (Sel)

De Goede Ree's Elegant

1-po

 

58

Heeten, MV.

214

 

 

 

 

 

 

 

 

3

Marije Willemsen (Sel)

De Goede Ree's Elegant

1-po

 

59

Heeten, MV.

213

4

Riechard Becker

Ostara`s Sandor

1-po

 

63

Sterruiters, MV. De

211

5

Riechard Becker

Ostara`s Sandor

1-po

 

62

Sterruiters, MV. De

200

6

Ank Wickel

Rondo's Bright

1-po

 

58

Apeldoornsch Gerij (KV), MV. Het

199

7

Christine Van Lohuizen - Kielstra

Bruno

1-po

 

58

Arion, MV.

192

8

Christine Van Lohuizen - Kielstra

Bruno

1-po

 

59

Arion, MV.

189

 

 

 

 

 

 

 

Vaardigheid

 

A/1sp-po en AA/1sp-po en BB/2sp-po en BB/2sp-pa en BB/1sp-pa en BB/1sp-po en BB/2sp-pa en BB/1sp-pa en BB/1sp-po en BB/2sp-po (1 combinatie)

 

 

 

Rang

Ruiter

Paard/Pony

Cat.

hin/spr

P.nr.

Vereniging

sptn1

tijd1

sptn2

tijd2

1

Calvin Udink

Jasper

1-po

158/128

 

Recreatie Sport KNHS

3

 

 

 

 

 

 

 

 

L/1sp-po en L/1sp-po, 2e/1e parcours (6 combinaties)

 

 

 

Rang

Ruiter

Paard/Pony

Cat.

hin/spr

P.nr.

Vereniging

sptn1

tijd1

sptn2

tijd2

1

Marije Willemsen (Sel)

De Goede Ree's Elegant

1-po

153/128

2e

Heeten, MV.

0

91,27

0

54,72

2

Lieke Van Amerongen (Sel)

Kaya

1-po

153/128

1e

Koets'n Keerl's, MV. De

0

113,77

0

61,91

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

Marije Willemsen (Sel)

De Goede Ree's Elegant

1-po

153/128

1e

Heeten, MV.

5

91,41

 

 

4

Sandra Koldenhof- licht (Sel)

Holly

1-po

153/128

2e

Apeldoornsch Gerij (KV), MV. Het

6

126,88

 

 

5

Saskia Koldenhof (Sel)

Veldzicht Christy

1-po

153/128

1e

Apeldoornsch Gerij (KV), MV. Het

7,5

125,32

 

 

6

Sandra Koldenhof- licht (Sel)

Holly

1-po

153/128

1e

Apeldoornsch Gerij (KV), MV. Het

23

162,69

 

 

 

 

 

 

 

L/2sp-po en L/2sp-po en M/2sp-po en M/2sp-po en Z/2sp-po en Z/2sp-po en ZZ/2sp-po en ZZ/2sp-po, 2e/1e parcours (3 combinaties)

 

 

 

Rang

Ruiter

Paard/Pony

Cat.

hin/spr

P.nr.

Vereniging

sptn1

tijd1

sptn2

tijd2

1

Petra Achtereekte (Sel)

Looki, Miss Molly

2-po

158/128

2e

Kromme Zweppe, MV. De

0

101,84

0

52,44

 

Petra Achtereekte (Sel)

Looki, Miss Molly

2-po

158/128

1e

Kromme Zweppe, MV. De

0

106,54

0

52,44

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

Jan Boer (Sel)

templedruid Smirnoff, shorebrooks hot ‘n spicey

2-po

153/128

1e

Kromme Zweppe, MV. De

0

101,81

0

53,37

 

 

 

 

 

L/sul-po en L/sul-po en M/sul-po en M/sul-po en Z/sul-po en Z/sul-po en ZZ/sul-po en ZZ/sul-po, 1e parcours (2 combinaties)

 

 

 

Rang

Ruiter

Paard/Pony

Cat.

hin/spr

P.nr.

Vereniging

sptn1

tijd1

sptn2

tijd2

1

Petra Achtereekte (Sel)

White Star

s-po

127/102

 

Kromme Zweppe, MV. De

0

89,37

0

52,77

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

x

Petra Achtereekte (Sel)

White Star

s-po

127/102

1e

Kromme Zweppe, MV. De

Vrijw

 

 

 

 

 

 

 

 

L/1sp-pa en L/1sp-pa en M/1sp-pa en M/1sp-pa en Z/1sp-pa en Z/1sp-pa en ZZ/1sp-pa en ZZ/1sp-pa, 1e parcours (2 combinaties)

 

 

 

Rang

Ruiter

Paard/Pony

Cat.

hin/spr

P.nr.

Vereniging

sptn1

tijd1

sptn2

tijd2

1

Annemarie Evers (Sel)

Dif

1-pa

148/128

1e

Koets'n Keerl's, MV. De

0

101,56

0

64,63

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

Emma Roelofsen

Walter

1-pa

153/128

1e

Kromme Zweppe, MV. De

7,5

125,75

 

 

 

 

 

 

 

M/1sp-po en M/1sp-po en Z/1sp-po en Z/1sp-po en ZZ/1sp-po en ZZ/1sp-po, 1e/2e parcours (6 combinaties)

 

 

 

Rang

Ruiter

Paard/Pony

Cat.

hin/spr

P.nr.

Vereniging

sptn1

tijd1

sptn2

tijd2

1

Riechard Becker

Ostara`s Sandor

1-po

148/128

1e

Sterruiters, MV. De

0

97,25

0

48,31

2

Riechard Becker

Ostara`s Sandor

1-po

148/128

2e

Sterruiters, MV. De

0

96,13

0

48,32

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

Ank Wickel

Rondo's Bright

1-po

153/128

1e

Apeldoornsch Gerij (KV), MV. Het

0

101,74

0

54,47

4

Saskia Koldenhof (Sel)

Alexia

1-po

153/128

1e

Apeldoornsch Gerij (KV), MV. Het

0

100,82

0

56,01

5

Desiree Van Lambalgen - Hierden (Sel)

Nightjoetsjni's Grevenrit

1-po

153/128

1e

Eschruiters, MV. De

0

109,3

3

56,73

6

Ank Wickel

Rondo's Bright

1-po

153/128

2e

Apeldoornsch Gerij (KV), MV. Het

3

100,34

 

 

 

 

 

Bixie.

 

A/1sp-po, proef Bix9-09 (1 combinatie)

 

 

 

Rang

Ruiter

 

Cat.

hin/spr

P.nr.

Vereniging

ptn.

1

Calvin Udink

Jasper

1-po

 

Bix9-09

Recreatie Sport KNHS

71